آخرین خبر
5,001 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5
Loading...

آخرین خبر

«با”آخرین خبر” در کوتاه ترین زمان به روزترین باشید»

این استراتژی کلان “آخرین خبر” است که براین اساس:

شما می توانید اگر هیچ فرصتی نداشتید فقط اخبار فوری یا مهمی که بصورت خودکار بر روی گوشی تان در بخش اعلان ها ارسال میشود را بخوانید.
اگر فقط در زمان های مرده مثلا در تاکسی، مترو یا اتوبوس فرصت داشتید و این زمان هم اندک بود “آخرین خبر” در زمانی که آنلاین هستید اخبار برگزیده ای برایتان ارسال می کند که شما در حالت آفلاین می توانید آن ها را مرور کنید ضمنا امکان انتخاب تعداد این اخبار را نیز به سلیقه خودتان می توانید از بخش تنظیمات تغییردهید.

اگر زمان های مرده تان خیلی بیشتر بود کافی است “آخرین خبر” را باز کنید تا برای حالت آفلاین تان هر« تعداد خبر که خودتان تعیین می کنید» در همه موضوعات خبری از جدی گرفته تا فان ذخیره شود.

و اگر در محیط آنلاین فرصت وقت گذاری دارید نیز” آخرین خبر” به گونه ای اخبار را برایتان دسته بندی کرده است که خودتان یا هرکدام از نزدیکانتان بتوانید براساس اولویت علاقه های تان از اخبار سیاسی و ورزشی تا مطالب فان و خبرهای خواندنی مطلع شوید.

تلاش ما این است که اگر شما آنلاین باشید،از مهمترین خبرها براساس علاقه تان درکوتاهترین زمان مطلع شوید واگر شما حتی گاهی آنلاین باشید”آخرین خبر”بازهم ابزاری به شما بدهد که به روزترین باشید.

برخی نوآوری ها و قابلیت های جانبی:
ـ ارائه طرحی نو تا به شیوه ای جدید احساس عصبانیت، خوشحالی ، تعجب، ناراحتی و….خودتان را درباره مطالب با دیگران به اشتراک بگذارید.
ـ امکان ارسال و اشتراک تیتر و لینک اخبار از طریق پیامک و ایمیل و….
ـ مطلع شدن از نبض عمومی جامعه با مطالعه حرف مردم که از میان صدها پیامک ارسالی به روزنامه مردمی خراسان گزینش می شود.
ـ ورق صفحات هر خبر به خبر بعدی بدون بازگشت وجابجایی راحت بین صفحات مختلف.
ـ امکان جستجو در بین اخبار در حالت آنلاین
ـ رفع اشکال تکرار مکرر اخبار که در برخی خبرخوان های هوشمند وجود دارد.
ـ امکان اظهار نظر در مورد هر خبر و مطلب منتشر شده و انتشار سریع نظرات
ـ امکان تنظیم برای سرویس های اخبار فوری ، برگزیده و ذخیره سازی آفلاین خبرها در بخش تنظیمات

بدون شک نرم افزار موجود داری اشکالاتی می باشد که اطلاع ما از این اشکالات می تواند این نرم افزار را با سرعت بیشتری ارتقا دهد.
تلفن تماس مستقیم 985117617000
ایمیل: webmaster@khorasannews.com
پیامک: 2000999

لطفا ما را از نظرات و انتقادات خود محروم نسازید
« با آخرین خبر به روزترین باشید»

تغییرات اخیر

امکان تغییر اندازه فونت در بخش تنظمیات

دسترسی‌ها
 • شروع خودکار هنگام روشن شدن گوشی
 • خواندن وضعیت و شناسهٔ گوشی
 • موقعیت دقیق(به کمک GPS)
 • مشاهدهٔ وضعیت شبکه
 • کنترل لرزش گوشی
 • تغییر یا حذف محتویات کارت حافظه
 • دسترسی کامل به اینترنت
رسانه‌ها
 • اپلیکیشنی برای اطلاع سریع از آخرین اخبار روز

  در دنیای شلوغ امروزی، سرعت به روز شدن اخبار به صورت دقیقه ای درآمده؛ خبرگزاری ها و پایگاه های خبری تمام سعی خود را برای پوشش آنی وقایعی که در سراسر جهان رخ می دهد می کنند، اما در سوی دیگر ماجرا این کاربران هستند که برای دنبال کردن اخبار با چنین حجم بالایی، همواره با مشکل روبرو هستند.

 • چرا آخرین خبر؟!

  علمولوژی: برنامه‌ی «آخرین خبر» از موسسه فرهنگی و هنری خراسان، مشهورترین برنامه‌ی اخبار فارسی در سیاره پی دی ای اندروید است. این برنامه انصافاً از نظر امکانات چیزی کم ندارد. مهم‌ترین قابلیت آن برای من این است که اخبار را می‌توانم به صورت آفلاین مشاهده کنم. به این صورت که وقتی در خانه هستم و دسترسی به اینترنت از طریق وای‌فای دارم، برنامه‌ی آخرین خبر را باز کرده و به دسته‌ی مورد نظرم می‌روم. با باز کردن هر دسته، ۱۰ خبر آخر به طور خودکار در گوشی ذخیره می‌شود. به این صورت در محل کار یا دانشگاه که به اینترنت دسترسی ندارم هم می‌توانم در اوقات فراغتم اخبار را مطالعه کنم.

 • با آخرین خبر هیچگاه از اخبار جا نخواهید ماند!

  دسته بندی فوق العاده درکنار سرعت بالای بارگذاری اخبار حس دلنیشینی از یک تجربه ارزشمند در دنیا اخبار برای ما به ارمغان می آورد.کدنویسی مناسب و منظم،دسترسی های بجا…

 • خبر رسانی از همه جا!

  بدون شک یکی از نیازهای روزمره هر شخصی در عصر ارتباطات، بروز بودن از نظر خبری و اطلاع داشتن از وقایع اطراف خود است. با توجه به هوشمند شدن گوشی های تلفن همراه و سیستم عامل های آنها و همچنین در دسترس بودن این دستگاه ها برای هر شخصی وجود یک اپلیکیشن مناسب و کامل برای خبررسانی یکی از نیازهای انکار نشدنی است.

 • آخرین اخبار در دستان شما!

  با توجه به گستردگی اتفاقات و رویداد های پیرامون ما ،نیاز به دسترسی سریع و آسان به اخبار جدید از خواسته های مهم مردم در جامعه است.در کوتاهترین زمان به روز ترین باشید! شعار اپی ایرانیست که در ضمینه اخبار و اطلاع رسانی ها حرف هایی برای گفتن دارد با ما در نقد و بررسی این اپ مطبوعاتی همراه باشید.

آخرین خبر

پیشنهاد سیاره پی دی اِی corner

5,001 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5
Loading...

دیدگاه کاربران

بدون دیدگاه