هرگونه کارت اعتباری ارزی تحت نام گیفت کارت موجود نبوده و فروش آن متوقف گردیده است.

معرفی Samsung P6800 Galaxy Tab 7.7

2 آگوست 2012

بررسی تخصصی تبلت Samsung Galaxy Tab 2 7.0

بررسی

باید از Amazon به خاطراینکه با عرضه Kindle Fire نشان داد برای موفقیت نیازی به یک تبلت اعلاء ندارید تقدیر کرد. و این دلیلی ست که سامسونگ در طول سال گذشته به رقابت بر سر تبلت های ارزان قیمت روی آورده است.البته این استراتژی از آن چه به نظر می رسد دشوارتر است.

توجه :این بررسی توسط تست های انجام شده در CNET ارائه می شود و ممکن است تفاوت های اندکی در فرایند تست و سیستم ارزیابی وجود داشته باشد.

طراحی :

Galaxy Tab 2 7.0 طراحی کمی متفاوتی نسبت به Tab 7.0 Plus دارد اما توجه شما را به تفاوت هایی که با نگاه اول دیده می شوند جلب می کنیم مگر اینکه کاملا با Tab 7.0 آشنا باشید.
شکل ظاهری و وزن دستگاه” با تغییرات جزئی در ابعاد “درست مانند Tab 7.0 Plus می باشند.پوسته پلاستیکی سطح خارجی تبلت در سمت راست و چپ فرو رفتگی هایی دارد و دکمه های پاور power/sleep و دکمه های صدا راحت تر فشرده می شوند و عملکرد مناسب تری نشان می دهند.
بدون در نظر گرفتن این موارد تقریبا طراحی فیزیکی یکسانی دارند. Tab 2 7.0 به طور منصفانه ای باریک است البته نه به اندازه تبلت Tab 7.7. همچنین نگه داشتن تبلت در دست به دلیل لبه های صاف و بدون زاویه اش بسیار راحت است.سامسونگ رنگی که سیاهی تبلت را می پوشاند با نام تیتانیوم نقره titanium silver معرفی می کند که بسیار مناسب به نظر می رسد.

جهت مشاهده كامل معرفي تبلت فوق بر روي متن كليك كنيد

دیدگاه خود را به ما بگویید.

نام: (لازم)
ایمیل: (لازم)
وب سایت:
پیام:
logo-samandehi BehPardakhtMellat sadad